O nás

Jste obchodní společnost nebo soukromá osoba?
Starat se o Vaše právní záležitosti je naším posláním .
COTTYN je nezávislá advokátní kancelář s odbornými znalostmi, zkušenostmi a obsáhlým know-how v různých oblastech práva, získanými  mnohaletými zkušenostmi .

COTTYN poskytuje komplexní právní služby jak obchodním společnostem, tak státním orgánům, finančním institucím a soukromým osobám a to bez ohledu na hranice státní i jazykové.
Jsme přesvědčení, že i Vám můžeme nabídnout přidanou hodnotu.
Podnikání se stává čím dál složitějším a často přesahuje státní hranice.
COTTYN disponuje rozsáhlou sítí stálých a specializovaných partnerských kanceláří v Belgii a také v zahraničí, se kterými úzce spolupracuje. Takto Vám naše kancelář může poskytnout služby v nejrůznějších vnitrostátních a mezinárodních transakcích.
COTTYN nabízí rychlá, cílená a vysoce odborná řešení za konkurenční ceny.
Se svým specializovaným týmem a svou efektivní organizací, se lze spolehnout na to, že se kancelář COTTYN úspěšně zhostí všech současných i budoucích úkolů při poskytování profesionálních právních služeb.
Těmi se myslí zejména individuální právní poradenství, alternativní řešení sporů a příprava a hájení Vašich práv v rámci Vašeho případu před soudem se zaměřením na požadovaný výsledek.

Částečně též díky jejímu flexibilnímu a efektivnímu uspořádání, se COTTYN těší stále rostoucímu zájmu mezinárodně působících obchodních společností, které velmi oceňují individuální a pohotové řešení jejich právních záležitostí.