Застереження щодо звільнення від відповідальності

Цей сайт є власністю юридичної фірми «Котин».
Інформація, що міститься на цьому сайті, надається лише з метою ознайомлення відвідувачів з юридичною фірмою «Котин» та її послугами.
Технічні служби юридичної фірми «Котин» завжди слідкують за своєчасним оновленням та упорядкуванням інформації, докладаючи всіх зусиль для підтримання її достовірності, що, однак, не виключає можливості появи неповної, неточної або наразі неактуальної інформації.
Авторське право на всю інформацію, що розміщується на цьому сайті, належить юридичній фірмі «Котин», таким чином ця інформація не може бути жодним чином відтворена або використана без попередньої чіткої згоди на це юридичної фірми «Котин».
Юридична фірма «Котин» залишає за собою право на свій власний розсуд доповнювати, змінювати, виправляти або видаляти інформацію, що розміщена на сайті без попереднього повідомлення, і такі дії не мають нести за собою жодної відповідальності або зобов’язань з боку юридичної фірми «Котин».
До максимально допустимої межі юридична фірма «Котин» відмовляється від будь-яких гарантій або запевнень стосовно інформації, що міститься на її сайті та не несе жодної прямої чи непрямої відповідальності за шкоду, яка може бути спричинена у зв’язку з її використанням.
На усю інформацію та дані, передані користувачами цього сайту юридичній фірмі «Котин», поширюється режим конфіденційності. Така інформація буде використовуватися лише для надання відповідей на ваші запитання та/або забезпечення оперативного реагування на ваші зауваження для покращення нашого сервісу. Надана вами інформація у жодному разі не буде передана третім особам без вашої попередньої згоди.
Відвідуючи цей сайт, ви приймаєте положення бельгійського законодавства щодо відносин, які можуть виникнути між вами та юридичною фірмою «Котин». У разі виникнення спорів на відповідні справи поширюватиметься юрисдикція районного суду в Дендермонде.

Положення щодо конфіденційності

Юридична фірма «Котин» шанує та поважає конфіденційність інформації про вас. Збір особистої інформації через наш сайт та використання юридичною фірмою «Котин» таких даних перебуває у суворій відповідності з чинними положеннями законодавства, окрім іншого, Закону від 8 грудня 1992 року щодо захисту конфіденційності особистої інформації.
Юридична фірма «Котин» збирає лише ту інформацію, що була добровільно передана нам через цей сайт або надіслана електронною поштою. Ця інформація використовуватиметься для вдосконалення нашого сервісу та для надання відповідей на ваші запитання. Така інформація у жодному разі не буде передана третім особам без вашої попередньої згоди.
Юридична фірма «Котин» вживає всіх необхідних технічних та організаційних заходів для захисту ваших даних від неавторизованого доступу та використання.
Кожен, хто повідомляє інформацію щодо себе, може в будь-який час звернутися з проханням про заміну, зміну або видалення наданої інформації. Для цього достатньо надіслати відповідний запит електронною поштою, факсом, повідомити телефоном або іншим шляхом. Юридична фірма «Котин» виконуватиме такі прохання відповідним чином.
Сайт юридичної фірми «Котин» може використовувати cookies, які слугують для ідентифікації вас з метою кращого надання послуг. Ці cookies можуть бути відхилені, але у такому випадку юридична фірма «Котин» не зможе гарантувати належне функціонування свого веб-сайту.

Зобов’язання щодо повідомлення

Застосовуючи Директиву Європейського Союзу, прийняту наприкінці 2001 року, бельгійське законодавство встановило жорстку заборону на проведення операцій з «відмивання» грошей та фінансування тероризму, включивши у 2004 році зобов’язання повідомляти про підозрілі операції, які стануть відомі юристам у зв’язку з надання ними своїх професійних послуг.
Таким чином юристи у певних випадках зобов’язані на запит уповноважених органів повідомляти про своїх клієнтів та надавати відповідні документи на підтвердження цього. Це зобов’язання поширюється як на юридичних, так і на фізичних осіб.