Про фірму

Ми радо вітаємо серед своїх клієнтів як юридичних, так і фізичних осіб і надаємо консультації та правову допомогу з широкого спектру питань.

Юридична фірма «Котин» є міжнародною юридичною групою, що володіє роками успішної практики та винятковими розробками у різних сферах права.
Юридична фірма «Котин» надає весь спектр юридичних послуг компаніям, державним структурам, фінансовим установам та фізичним особам, долаючи мовні та державні кордони.

Звернувшись до нашої компанії, ви отримаєте не тільки високоякісні юридичні послуги, але і надійного партнера для свого бізнесу
Бізнес стає все більш комплексним та транснаціональним, часто виходячи за кордони певної країни. Юридична фірма «Котин» має у своєму розпорядженні широку мережу загальних та спеціалізованих партнерів у Бельгії та за її межами, які вже довгий час ефективно співпрацюють з нашими офісами по всій Європі. Саме завдяки цьому наші юристи мають змогу надавати консультації з найрізноманітніших національних та міжнародних справ та виступати консультантами у складних мультиюрисдикційних трансакціях.
Наші юристи практикують індивідуальний підхід до кожного клієнта з урахуванням специфіки його бізнесу та конкретних побажань, пропонуючи виважену цінову політику за свої послуги.
Індивідуальний підхід до кожної справи виявляється при наданні юридичних консультацій під час переговорів, при застосуванні альтернативних методів вирішення спорів, а також в процесі представництва інтересів клієнта у суді, керуючись бажаним результатом клієнта.

Не в останню чергу завдяки своїй гнучкій та ефективній структурі, юридична фірма «Котин» стає все більш привабливою для міжнародних компаній, які високо цінують індивідуальний підхід та оперативність при вирішенні їх справ.